A Magyar Jogász Egylet Hajdú-Bihar Megyei Szervezete – a megyei jogásznap keretében – 2026. június 5. napján 9:30 órai kezdettel tartotta meg A kriptoeszközök, valamint a kiberbűnözés polgári és büntetőjogi vonatkozásai címmel konferenciáját a Debrecen, Piac u. 54. szám alatti épület (Megyeháza) Árpád termében.
A konferencián résztvevő mintegy 160 fő az alábbi előadókat, illetve előadásokat hallgathatta meg:
- Bevezetés a kriptoeszközök rejtélyeibe címmel
Glaser Anita kripto- és blockchain szakértő előadása
- A digitális tér kihívásainak NAV bűnügyi aspektusai címmel
Bartha Zoltán pénzügyőr ezredes, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bűnügyi Információ Technológiai Főosztály vezetőjének előadása
- A kiberbűnözők legújabb módszerei címmel
Szabó István őrnagy, a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóság Kiberstratégiai Csoport vezetőjének előadása
- Az online fogyasztói átverések közjogi és magánjogi vetületei címmel
Dr. Hajnal Zsolt PhD hab. egyetemi docens előadása (Debreceni Egyetem, ÁJK)
A jogásznapot a jogász egyleti tagjaink és vendégeink részére rendezett állófogadás zárta.
Debrecen, 2026. június 23.
Gulyásné dr. Birinyi Ildikó
elnök





