2026. június 24-én 13:30 órai kezdettel a MJE Nógrád Vármegyei Szervezete és a Nógrád Vármegyei Ügyvédi Kamara közös szervezésében Balassagyarmaton jogászdélután lebonyolítására került sor,a megyei kamara dísztermében.
A megjelenteket köszöntötte dr.Bódis Pál helyi kamarai elnök és dr.Vizler Edina a Nógrád megyei jogász egylet elnöke.
Az első előadáson Kunné dr.Sándor Krisztina civilisztikai kollégiumvezető ismertette a Kúria 1/2026.számú jogegységi határozatát,mely az online csalások polgárjogi megítélése ,a fogyasztó súlyos gondatlanságának értékelése körében született.
A munkajogi ítélkezési gyakorlatról nyújtott ismereteket dr.Kerekes Andrea törvényszéki bíró
Majd dr Kovács István ügyvéd,nyugalmazott büntető kollégiumvezető a feltételes szabadságra bocsátás gyakorlatával kapcsolatos kérdéskörrel foglalkozott előadásában.
A rendezvényt nagy érdeklődés övezte és az előadáson részt vevők 3 kreditpont megszerzésére váltak jogosulttá.




